WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

37 DİLDE PROFESYONEL, EKONOMİK, HIZLI VE YEMİNLİ TERCÜME NOKTASI

DENEYİMLİ & LİSANSLI TERCÜMANLAR

Ptesi - Cuma: 09:00 - 18:00

Çalışma Saatlerimiz

info@bursayeminlitercume.com

Bize E-posta Gönderin

Yeminli Tercüme

Gerek özel gerekse tüzel kişilerin, resmi alanlarda yurtiçi veya uluslararası olarak kurdukları ilişkilerde hangi dili kullanıyorlarsa, bunu takip eden resmi işlemlerinde de o dili kullanmaya devam ederler. Bu bağlamda tanzim edilen tüm evraklar yüksek oranda İngilizce, Almanca, Fransızca olarak tanzim edilir ve hukuki bağlayıcı maddeler de o dilde kaleme alınır. Büyük önem arz eden bu metinlerin her iki taraf için anlaşılır olmalı ve ortak platformda buluşturmalıdır.

Bu noktada da yeminli tercüme fonksiyonu devreye girer ve hem kavram hem de resmi ortak platformu oluşturur. Yorum olarak tarafları buluşturması tercümenin veya çevirinin kalitesini ön plana çıkarır. Resmi tercüme niteliği kazanması için de Noter tarafından tasdik edilir. Tasdik şerhi (Apostil) ile birlikte de uluslararası resmiyet kazanan tercüme & çeviriler, milli ekonomiye katkı sağlar, istihdam yaratır, refah düzeyini arttırır ve küresel olarak itibar ve yüksek milli gelir oranı temin eder.

Akademik alanlarda yurtdışı veya yurtiçi bilim, sanat, tıp, teknik eğitim imkânlarının yolu açılarak öğrenim düzeyi yüksek ve çağdaş toplumların oluşmasına önemli ölçüde katkıda bulunur.