WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

37 DİLDE PROFESYONEL, EKONOMİK, HIZLI VE YEMİNLİ TERCÜME NOKTASI

DENEYİMLİ & LİSANSLI TERCÜMANLAR

Ptesi - Cuma: 09:00 - 18:00

Çalışma Saatlerimiz

info@bursayeminlitercume.com

Bize E-posta Gönderin

Çok Yönlü Tercüme

Çok Yönlü (Bilingual) Tercüme & Çeviri

Bilingual kelimesi İngilizce kökenli olup bir kişinin ana dilinin yanında ikinci bir dili ana dili gibi konuşabilmesidir.

Bursa Yeminli Tercüme’yi diğerlerinden ayıran en önemli özelliktir. Bursa Yeminli Tercüme’nin Kurucusu olan Ercüment Özger, 29 yıllık deneyimini “3 DİLLİ” olarak kazanmıştır (TÜRKÇE-İNGİLİZCE-ALMANCA)

Bu tür hizmet gereksinimi olduğunda Bursa Yeminli Tercüme hem hız, hem uygun fiyat hem de kalite bakımından diğer tercüme bürolarından “3 ADIM DAHA ÖNDEDİR”.

Çok dilli olabilmek için Bursa Yeminli Tercüme ebeveynlerin evde, okulda, dışarda veya herhangi bir yerde çocuklarıyla doğuştan itibaren an az iki dilde konuşmalarını öneririz. Ebeveynlerin yabancı dil bilmemesi halinde ise çocuklarının dil edinmeleri için mutlaka o dilin anavatanına göndermeleri ve eğitim almalarını öneririz.

Türkiye’de ise çok kaliteli ve o ülkenin eğitim kurumunun (Üniversite) bir şubesi olan eğitim kurumunda eğitim verdirmeleri ve eğer ebeveynler yabancı dil bilmiyorsa da, çocuklarıyla birlikte eğitimi almalarını öneririz. Kurstan çıktıktan sonra süreklilik ancak gerçek hayatta sağlanabilir. Dolayısıyla aileler kurstan çıktıktan sonra sürdürdükleri hayatlarında sanki hala kurstaymış gibi birbirleriyle yabancı dilde konuşarak egzersizlerini devam ettirmelidir. Bu şekilde pekiştirme sağlanarak mükemmelliğe doğru giden adımlar çok daha hızlı atılmış olacaktır.