WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

37 DİLDE PROFESYONEL, EKONOMİK, HIZLI VE YEMİNLİ TERCÜME NOKTASI

DENEYİMLİ & LİSANSLI TERCÜMANLAR

Ptesi - Cuma: 09:00 - 18:00

Çalışma Saatlerimiz

info@bursayeminlitercume.com

Bize E-posta Gönderin

Akademik Tercüme

  • Yurt içinde eğitim veren yükseköğretim kurumları ile yurt dışında eğitim veren yükseköğretim kurumları arasında öğrenci ve öğretim elemanı değişimi.
  • Doktora bursu alacak yabancı öğrencilerin Yüksek Öğretim Kurumuna yapacakları başvurular.
  • Yükseköğretim kurulunun işbirliği protokolü ve/veya mutabakat zaptı imzaladığı ülkelerden gelen ve devlet yükseköğretim kurumlarına yerleştirilen yabancı uyruklu öğrencilere verilen burslar.

Proje tabanlı Uluslararası Değişim Programı kapsamında belirlenen alanlarda YÖK tarafından hazırlanan projelere katılım;

Gibi programlara katılmak isteyen yabancı uyruklu öğrenci ve akademisyenlerin işlemlerinde YÖK birçok evrakın tercüme & çevirisi talep edilmektedir. Bu belgeler Diploma, transkript, denklik, öğrenci belgesi, Yüksek Lisans, Doktora Tezleri ve yurtdışında yabancı dilde alınan diploma ve sertifikalarını kapsar.

Erasmus öğrenci değişim programları ve yurt dışında organize edilen yaz okullarına başvuru ve katılımlarda hem konsolosluklar hem de aktiviteyi planlayan kurumlar tarafından yasal belgeler talep edilir.

Bursa Yeminli Tercüme olarak tüm bu işlemlerde hem danışmanlık hem de tercüme & çeviri hizmeti vererek müşterilerimizin konforlu bir süreçte ilerlemesine yardımcı oluruz.